Планета Міркувань
Українською
English
По-русски


Додайте власний відгук!


Всього відгуків: 175. << Попередні 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Наступні >>

п.Ольго, дякую за швидку відповідь. Мій син піде в школу в мікрорайоні Рясне-1 м.Львова. Це було б чудово, щоб керівництво з Вами поспілкувалось, бо рік тому змінили директора. І новий директор дуже зацікавлена у розвитку школи, хочеться їй в цьому допомогти. Чи зручно буде Вам їхати в наш віддалений від центру район не знаю, але щось придумаємо. Сама б хотіла з Вами поспілкуватись. Певно на днях піду сама до директора і поговорю, попередню замовлю Ваші книжки. Але в інтернет крамниці немає Матиматики 1 клас і робочих зошитів. Де їх можна придбати? Щоб я змогла показати всі підручники і посібники Вашого авторства. А за номери тел. вчителів, я була б Вам дуже вдячна, це було б вагомим аргументом. Чи можете їх скинути на мою ел. адресу galy4anka@yahoo.com?

Наталія
galy4anka@yahoo.com
26.07.15 19:21Дякую за відгук, пані Наталю.

Насправді я поки що не знаю, які школи будуть працювати за нашими підручниками. Замовлення у видавництво йдуть, але особисто я конкретної інформації не маю. Минулого року ми випустили невеликий експериментальний тираж для першого класу. То я хіба можу запитати, які школи у Львові закуповували. По інших містах - не знаю. Я 9 серпня повертаюсь на Україну, м. Львів, то уже буду знати щось конкретніше.

Звичайно, найпростіши би було показати підручники керівництву вашої школи. Можу дати кілька телефонів учителів, які використовували підручники цього року, щоб вони поділились враженнями чи відповіли на запитання. Можу також по приїзді виступити у вашій школі з презентацією, або ще краще перед кількома школами одразу. Напишіть, у яку школу Ви плануєте віддавати дитину. Готова до різних форм співпраці. Власне повертаюсь на Україну, щоб впритул зайнятись цим проектом і проводити тренінги, семінари та презентації.

З повагою, Ольга Гісь

Ольга Гісь
25.07.15 18:35


Доброго дня, п. Ольго. Мій син цього року іде в перший клас. Мені б дуже хотілось, щоб його навчання відбувалось по ваших підручниках. Як дізнатись в яких школах, будуть використовувати ваші підручники? Якщо в нашій школі не знають про ваші методики, то що я як мама маайбутнього першокласника можу зробити аби наше керівництво школи дізналось про вас і взяло на розгляд ваші праці для дітей? Що б ви порадили в даній ситуації?

P.S. гра 1+1 - улюблена у нашій родині. Дякую вам за неї :)

Наталія
galy4anka@yahoo.com
25.07.15 17:40


Відповідь на два попередні запити:

1) Щоб 4 точки сполучити 3 відрізками, потрібно намалювати прямокутний трикутник так, щоб нижня точка зліва була вершиною його прямого кута, верхна ліва точка і нижня права точка лежали відповідно на катетах цього трикутника. Тобто катети треба провести через точки і продовжити далі, відповідно один вгору, а другий - вправо за межі точок. Остання четверта точка (права верхня) має лежати на гіпотенузі.
(Якщо пояснила не дуже зрозуміло,то напишіть свою електронну адресу, - я надішлю малюнок. Бо тут не вставляється).

2) Текст до завдання 89 на ст. 125 має бути такий:

Допиши у порожніх клітинках числа так, щоб сума чисел по горизонталі і по вертикалі була однакова.

З повагою,
Ольга Гісь
15.04.15 03:42


На стор. 125 завдання 89 не надруковано повністю. Допоможити будь ласка - який там текст?

Иван
ivan.ormanzhi@gmail.com
13.04.15 07:24


Допоможіть будь-ласка зробити останнє завдання на сторінці 125, "Планета міркувань" 4-й клас

Аріна
10.04.15 12:04


Відповідь на попередній запит.

Шановна пані Наталю, дякую за уважність.
Там дійсно неточний малюнок. Рожевий закреслений колір зсунувся нижче, ніж мав би бути. Він мав би бути перед розгалуженням двох середніх доріжок. А жовтий, навпаки, мав би бути ледь-ледь правіше, щоб чітко було зрозуміло, що він лише для двох верхніх правих доріжок.
Зауваження записала, як лише буде змога, підправимо.


Ольга Гісь
12.10.14 16:25


Планета Міркувань 2 клас, видання 2013р.
Завдання 16, стор. 30.
Питання - чи всі умови зображені на малюнку?

Наталя
12.10.14 12:14


Відповідь на попередній лист.
Задача мала звучати так:
Ст. 138. №190*. Зiрка, Оля, Роксолана та Марiчка варили компот. Двi дiвчинки варили компот із вишень, а двi – з малини. Оля та Марiчка варили з рiзних ягiд, Зiрка та Марiчка – також із рiзних ягiд. Марiчка варила компот з малини. Який компот варила Роксолана?

Ольга Гісь
15.05.14 18:43


привіт! шалено задоволена навчальним посібником Планета Міркувань!! *на радощах купила всю серію)))*

в процесі роботи з книжкою за другий клас знайшла помилку: ст.138, задача 190* незавершена. "Марічка варила..." що ж там далі?

Планета Міркувань 2 клас, 3-е видання, 2013р.

Юлія
alekstraza@ukr.net
15.05.14 11:35


Всього відгуків: 175. << Попередні 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Наступні >>

 

Додайте власний відгук!

Ваше ім'я *
E-Mail
Ваш коментар *На головну  |  Новини  |  Підписка на новини  |  Про автора  |  Де придбати  |  Карта сайту  |  Підтримка

Всі права застережено.

© "Планета Міркувань"

2002-2008.