Планета Міркувань
Українською
English
По-русски


Додайте власний відгук!


Всього відгуків: 175. << Попередні 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Наступні >>

Ми купили книгу Планети міркувань для 2 класу. Я, як мама, просто в захопленні від цієї книги. А дочка виконує завдання із задоволенням. Цікавішої книги я не зустрічала.
Але не на всі завдання я сама можу знайти відповідь. Чи надсилаєте ви відповіді?

Наталія
Bakl.natalia@yandex.ru
01.12.15 08:18


Відповідь на попередій запит.

Надіслала Вам відповідь на електронну пошту, бо на сайті не приаттачується.

Ольга Гісь
29.10.15 10:57


Добрый день. Работаем по книжке Планета міркувань 2 клас.
На стр. 32 в задании 19 какие ответы должны быть? В методичке к этому задании стоит 3 и 8. Но по-моему, должно быть 3 и 6. Если все же ответ 8, то просьба объяснить как это получилось.
Спасибо

Оксана
v-mo@ukr.net
29.10.15 08:16


Відповідь на попередній запит:

Пані Оксано, планування для першого класу надіслала Вам на пошту.

З повагою,
Ольга Гісь

Ольга Гісь
28.10.15 17:29


Пані Олю,підкажіть,будь ласка,де можна взяти планування 1 клас математика на 2 семестр (за вашим підручником).

Оксана
fedanyakr@ukr.net
28.10.15 12:30


Ура! Чудова книжка "математика 2 клас" вже в мене в руках. Велике ДЯКУЮ авторам за чудовий підручник.Прочитала сама від першого до останнього слова. І дитина з радістю виконує надзвичайно цікаві завдання

Ірина
iryna1974@e-mail.ua
05.10.15 15:32


Дякую за відгук, пані Олено.

Однодумців легко знаходити серед учителів та батьків, тобто безпосередніх споживачів того, що ми робимо. Це ті люди, які уже втомились від совдепівського підходу до навчання. Але цього не скажеш про державницькі інституції, зокрема про тих, хто дає дозволи на використання підручників у школах. Постійні палки в колеса і затримки під різними приводами. В Україні нелегко впроваджувати щось нове, навіть якщо робиш це за власний кошт. Але сподіваємося, що нові паростки зможуть пробитись крізь асфальт.

Ще раз дякую за підтримку. Вона додає сили.

З повагою, Ольга Гісь

Ольга Гісь
06.09.15 18:26


пані Олю,
це велика радість - гортати Ваші книги! Дякуємо за мудрість і любов до дітей! Дякуємо за те, що знайшли силу і впровадили програми в школах.

Дуже сподіваємося, що Ви знайдете однодумців і зможете створити ще й підручники з природознавства (то певне найнудніші підручники в школі).

Дякую ще раз!

Олена Кортовська
06.09.15 16:30


Шановна пані Світлано.

Дякую за відгук на сайт і тим, що поділились своїми думками.

Справа в тому, що "Планета Міркувань" і не є підручником, це є посібник для додаткових занять у школі, вдома, до підготовки до математичних конкурсів та олімпіад. Тому при роботі з ним не треба ставити вимогу, що діти мають виконати всі завдання. Ми у школі взагалі в більшості працювали командами, проводили КВК, а додому давали легші завдання без вимоги, що усі їх мають зробити. Також не було жодного оцінювання, просто роздавали наліпки, або веселі титули, типу "містер Судоку", нараховували сумарні бали за зроблені задачі, щоб батьки могли зорієнтуватись в математичному потенціалі дитини. Уроки ми проводили в ігровій формі. У нашій школі це був один з найулюбленіших предметів. Просто його треба вміти правильно подати. І в жодному разі не можна примушувати вчителя проводити такі заняття, якщо він до цього не налаштований, чи батьки проти. Це мають бути добровільні гурткові заняття. Це робота - для творчих вчителів-ентузіастів. Якщо у вашому класі з якихось міркувань така робота не йде, замініть це факультативне заняття якимось іншим. Примусу і насильства над дитиною не повинно бути.

Щоб зробити з такого посібника підручник, потрібна не одна людина, а група педагогів, можливо навіть якийсь центр, який би цим займався.

Спеціального особистого інтересу я в цьому не маю, бо останні 3 роки взагалі не отримувала жодного гонорару, хоча книг продалось багато.

З повагою, Ольга Гісь

Гісь Ольга
29.08.15 07:15


Данную книгу никак нельзя назвать учебником. Книга для любителей кроссвордов. НО необходимо учитывать возраст читателей. Хорошие отзывы... А автор видел последствия своих опытов? Родители сидят в интернете и ищут ответы, малыши вообще ничего не понимают. Анонимно пройдитесь по школам и может глаза откроются. Хотя, наверняка, у Вас свои в этом свои интересы. Гениев единицы, а логика нужна каждому. Большая просьба, если Вы специалист в своём деле, пересмотрите программу, исходя из детской психологии и развития нормального, а не гениального ребёнка. Их большинство.

Светлана
dirolved@rambler.ru
28.08.15 20:26


Всього відгуків: 175. << Попередні 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Наступні >>

 

Додайте власний відгук!

Ваше ім'я *
E-Mail
Ваш коментар *На головну  |  Новини  |  Підписка на новини  |  Про автора  |  Де придбати  |  Карта сайту  |  Підтримка

Всі права застережено.

© "Планета Міркувань"

2002-2008.