Планета Міркувань
Українською
English
По-русски


Додайте власний відгук!


Всього відгуків: 175. << Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступні >>

Відповідь на попередній запит:

Шановна паніКатю.

На жаль, електронних версій поки що у продажі нема. У мене є повна pdf-версія для друку усього підручника, але я не маю права її розсилати,бо це суперечить договору з видавництвом. Думаю, що можна просто відксерити тих кілька сторінок, там уже небагато залишилось. Або напишіть теми, які вам потрібні. Я виріжу їх і ставлю у Word і надішлю Вам.

Всього доброго,

З повагою, Ольга Гісь.

автор
31.03.16 21:23


Доброго дня, пані Ольга!
Донька загубила підручника "Планета міркувань для 3 класу" , залишилося вчитися 2 місяці, а книжку не дуже хочеться купувати, скажіть чи можна десь знайти формат пдф , або придбати в інтернеті і скачати на комп'ютер?
Щиро вдячні за відповідь, дякуємо за Ваші книжки!

Катерина
women_kati@ukr.net
31.03.16 17:16


Відповідь на попередній запит.

Доброго дня, шановні колеги.

Дякую за інтерес до серії "Планета Міркувань".

На сайті розміщено в середньому по 20 завдань для кожного класу. Цих матеріалів вистачить приблизно на 4 уроки. Тому, якщо Ви хочете впроваджувати у своїй школі мислення як варіативний курс, то безумовно, що цього матеріалу не вистачить. Тому краще замовити посібники у видавництві, попросивши знижку, яку дають для шкіл. Адреса, за якою можна замовити, розміщена внизу листа. Якщо надумаєте впроваджувати, рекомендую зробити такі 2 речі:

1. Купити на школу хоча б одну методичку, де є всі відповіді до всіх завдань для всіх чотирьох класів. Крім логічних задач, у посібнику є багато нестандартних завдань на розвиток евристичного творчого мислення і навіть вчителі часто помиляються, відповідаючи на них. Тому методичка дуже знадобиться для підстраховки. В ній є також деякі розробки уроків.

2. Не брати одразу для третього класу посібник для третього класу, а для четвертого - четвертий, бо дітям буде заважко. Там поступово нарощується складність і якщо діти не йшли за цим курсом у першому та другому класі, то зразу посібник за третій клас не осилять. Треба рухатись поступово. Тому або почати цей курс лише з першокласників, і рухатись поступово далі, або для третьокласників взяти спочатку 2 клас, а для четвертокласників - другий або третій. А вже потім брати старші класи, якщо буде ще час.

На жаль, ми тимчасово припинили проводити Літні школи, оскільки я останні 3 роки проживала в Америці і не мала фізичної змоги їх проводити. Але зараз уже повернулась і буду в Україні. Не знаю, чи руки дійдуть до таких тренінгів, оскільки зараз активно працюємо над написанням підручників та роб. зошитів з математики для початкової школи. Уже перший і другий клас написали і вони вийшли друком, зараз закінчуємо третій. Часу обмаль, бо маємо дуже стислі терміни на закінчення проекту з підручниками з математики. Якщо купити методичку, то вона фактично частково замінить тренінг. Зрештою, учитель може вибирати лише той матеріал з посібників, який сам розуміє. Матеріалу у посібниках так багато, що ми навіть не встигали вичитувати, маючи по 2 уроки на тиждень. Теми не є пов"язані між собою, тому порядок викладання може бути довільний, на розсуд учителя.

Якщо Інститут освіти у Дніпропетровську запросить провести тренінг по продуктивному мисленню або зробити презентацію по наших нових інноваційних підручниках з математики, то з радістю приїду. Я для того і повернулась в Україну. Організовувати тренінги самим забирає значно більше часу і зусиль, ніж приїхати в гості:-))

Бажаю Вам успіхів. Буду вдячна за відгуки та пропозиції. Відкрита до співпраці.

З повагою, Ольга Гісь.

Телефони та емейли видавництва, де можна замовити посібники "Планета Міркувань":

тел. (044) 253 63 62
(063) 812 83 90
S.sveta8@ukr.net - Світлана
www.7coloriv.com.ua
м. КИЇВ, ВИДАВНИЧА ГРУПА
«ІНСТИТУТ СУЧАСНОГО ПІДРУЧНИКА»
та
«СІМ КОЛЬОРІВ»
САЙТ http://7coloriv.com.ua/

ЗАМОВЛЯТИ та КУПУВАТИ КНИЖКИ за ЦІНАМИ ВИДАВНИЦТВА МОЖНА ЗА ТЕЛЕФОНАМИ ТА ПО E-MAIL:
в робочі дні з 10.00 до 18.00

МЕНЕДЖЕР СВІТЛАНА
(044) 253 63 62
(063) 812 83 90
(097) 726 77 81
E-MAIL:
s.sveta8@ukr.net
svetashi@7coloriv.com.ua

МЕНЕДЖЕР МАКСИМ
(050) 348 92 93
E-MAIL:
maxzy@ya.ru

автор
23.02.16 21:39


Доброго дня, пані Ольго! Вчителів початкових класів сш 46 м. Дніпропетровська зацікавив курс "Планета міркувань" Скажіть, будьте ласкаві, чи достатньо тих матеріалів, що розміщенні на цьому сайті для впровадження курсу у школі, чи потрібно вчителям проходити курсову підготовку і якщо потрібно, то де і коли проходить навчання. Будемо вдячні за відповідь.

Олена
school_46@mail.ru
23.02.16 12:11


Відповідь на попердній запит:

Шановна пані Олю.

Відповіді до запитань серії "Планети Міркувань" можна знайти у методичці до цієї серії за адресою:
01021, м. Київ, пров. Виноградний, 4.
ТОВ "Інститут сучасного підручника"
Відділ реалізації:
ГРИЦАЙ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
ТЕЛ. (044) 253 63 62
(099) 528 99 09
E-MAIL ngrin@ukr.net

З повагою, Ольга Гісь.

автор
15.02.16 09:45


Скажіть будь-ласка де можна знайти відповіді на завдання з планети міркувань для 2-го класу? не з усіма завданнями можу допомогти донці, не в певнена в своїх відповідях. Дякую

Ольга
oljna.cool@gmail.com
14.02.16 18:35


Відповідь на попередній запит.

Хід міркувань до завдань, про які запитує пані Леся.

№8. Кольорових трикутників є 2, а кольорових кругів - 4, отже, щоб кольорових кругів та трикутників стало порівну, тобто по чотири, досить замалювати ще два трикутники.

№9. Кольорових трикутників є 2, а кольорових кругів 3,а квадратів – 5. Отже, щоб кольорових фігур різного виду стало порівну, треба вирівняти їх кількість по квадратах, тобто по найбільшому числу - 5. Отже, треба розмалювати ще 3 трикутники і два круга.
Розмалювати фігури так, щоб їх було по 6 кожного виду не вдастся, бо уже «закінчилися» трикутники, які можна розмальовувати.

Секретна підказка: Взагалі-то у тому ж видавництві можна придбати собі методичку, де є всі відповіді або підказки до завдань для всіх класів.

автор
08.02.16 12:13


Доброго дня, Пані Ольго, допоможіть мені будь ласка з планетою міркувань 1 клас, не можу зрозуміти, як робити завдання № 8 та 9 на ст. 88. Дякую.

Леся
lesia_24@mail.ru
08.02.16 11:12


Нарешті дочекалися другої частини математики 2 клас.Я вважаю, що саме за такими підручниками повинно бути майбутнє українських дітей. Досить мучити дітей старими, нецікавими, важкими підручниками. Давайте зробимо життя наших діток веселішим разом з підручниками О. Гісь та І. Філяк

Ірина
iryna19741@gmail.com
06.02.16 15:29


Відповідь на попередній запит:
Інно, підказки до завдань надіслала на вашу пошту.

автор
01.02.16 20:32


Всього відгуків: 175. << Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступні >>

 

Додайте власний відгук!

Ваше ім'я *
E-Mail
Ваш коментар *На головну  |  Новини  |  Підписка на новини  |  Про автора  |  Де придбати  |  Карта сайту  |  Підтримка

Всі права застережено.

© "Планета Міркувань"

2002-2008.