Планета Міркувань
Українською
English
По-русски


Будьмо знайомі!

Я – Ірина Філяк (I.Filyak(at)child-thinking.com). Учитель-методист початкової школи. З 1994 р. працюю у Львівській середній загальноосвітній школі 1 ст. «Джерельце» з поглибленим вивченням англійської мови. Викладаю мислення і математику. Маю щастя співпрацювати і товаришувати з Ольгою Гісь, автором посібників «Планета Міркувань».

Вважаю, усе, що людина робить з любов’ю, - приречене на УСПІХ!

 

Завжди мріяла робити те, що приносить задоволення мені та іншим. Викладати Мислення за підручниками «Планета Міркувань», О. Гісь – стало для мене спорідненою працею.  Люблю разом з учнями мандрувати по Геометричному оазисі, бути директором Гномикової школи чи засідати в Комітеті мовних аналогій. Радію, коли бачу веселі вогники в дитячих очах і чую між учнями: «Він теж має право на свою думку. Не заперечуй, а доведи неправильність!» Тоді розумію, що не просто передаю свої знання, а стаю співучасником трепетного процесу формування людини, здатної самостійно МИСЛИТИ.
І це додає сил у не завжди сонячних буднях.
Коли проводжу тренінги для дорослих пропоную їм розвязати завдання з мислення. І, скажу по-секрету, мої молодші друзі з школи «Джерельце» справляються з ними куди краще.

Трохи про себе.  Мене звати Наталя Бордун, 9 років працювала вчителем метематики у Львівській академічній гімназії, зараз працюю в Українському Католицькому Університеті   та впроваджую предмет Мислення у загальноосвітній школі 1 ст. «Джерельце» з поглибленим вивченням англійської мови.
На головну  |  Новини  |  Підписка на новини  |  Про автора  |  Де придбати  |  Карта сайту  |  Підтримка

Всі права застережено.

© "Планета Міркувань"

2002-2008.