Планета Мышления


Пітила Ольга Григорівна СЗШ № 68 м. Львова
Щоразу, будучи учасником Ваших семінарів чи Літніх шкіл, щиро дивуюсь ентузіазму і творчому невичерпному  потенціалу  педагогів. Велике спасибі за Вашу працю ! Нових здобутків Вам! Ми готові вчитися і змінюватися.

Торган Ірина Олегівна КМДШ, Сихівський  р-н, м. Львів
Семінар організовано на високому методичному рівні. Цікавою та інформативною була теоретична частина (п. О. Гісь). Практична частина частково дублювала теоретичну,  хотілось більше практичної, інтерактивної діяльності. Дякую!

Цвик Ольга Романівна ССЗШ №93 Сихівський р-н, м. Львів
Пізнавати нове – завжди цікаво. Відвідала всі 7 літніх шкіл, надіюсь на їхню багаторічну працю і високу результативність!

Гусик Ірина Степанівна ССЗШ №2 Франківського р-ну, м. Львів
Чудова організація. Тепла атмосфера. Багато цікавого і корисного. Велике дякую усім, організаторам, а особливо О. Гісь і її колегам за надзвичайні підручники і зошити.

Бундз Лариса Миколаївна ССЗШ № 2 м. Львів
Молодці! Дякую за титанічну працю, за любов до дітей і математики. Бажаємо здоров’я і творчих здобутків.

Даців Лілія-Марія Михайлівна м. Львів, Сихівський р-н , НВК “Школа – ліцей Оріяна”
Семінар залишив тільки позитивні враження. Високий рівень організації. Корисні майстер-класи, з яких можна почерпнути цікаві ідеї для проведення уроків математики, щоб навчання учнів було цікавим і краще запам’ятовуваним.

Кіндрат Світлана Степанівна ЛНВК школа-садок «Провесінь» , Личаківський, м. Львів
Мені було дуже цікаво. Буду працювати за цими підручниками. Починаю з 1 класу. Дякую за все!

Феданяк Оксана Іванівна ЛНВК школа-садок «Провесінь» м. Львів
Дякую, все, як завжди на вищому рівні. Молодці. Я працювала у 1 класі за вашими підручниками. Надзвичайно задоволена  я, діти і батьки. У 2 клас теж придбали ваш підручник.

Дащинська Олена Анатоліївна м. Київ ліцей №157
Дякуємо за змістовний та цікавий семінар! Бажаємо творчих успіхів та натхнення у створенні нових підручників сучасності. Просимо започаткувати роботу з електронними посібниками, презентаціями тощо.

Білобринь Наталія Володимирівна ЛСЗШ Iступеня №53
Дуже цікавий та пізнавальний семінар. Я  є учасником всіх семінарів та Літніх шкіл. Кожен з них відрізняється своєю новизною та креативністю. Підібраний матеріал та розроблені завдання у підручниках та зошитах змушують дітей шукати нестандартні рішення інколи навіть до типових задач; розвивають логічне мислення. Також вони є потужною базою у підготовчі дітей до сприйняття та вивчення  матеріалу з фізики, природознавства, математики у старших класах.
На головну  |  Новини  |  Підписка на новини  |  Про автора  |  Де придбати  |  Карта сайту  |  Підтримка

Всі права застережено.

© "Планета Міркувань"

2002-2008.